RESERVE RE-S441
RESERVE RE-S441
1 490 Kč
(60 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Kov |
| Pohlaví | Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 61 mm |
| Rozměr nosníku | 13 mm |
| Délka stranice | 145 mm |
| Hmotnost | 19 g |
| Cat.zatmavení | 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle) |
| Zrcadlová úprava |
Ano,
Ne,
|
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ano |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |














