Esprit ET40064
Esprit ET40064
Běžná cena 2 790 Kč.
Ušetříte
36 %(1 000 Kč).
1 790 Kč
(72,10 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Kov |
| Pohlaví | Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 57 mm |
| Rozměr nosníku | 14 mm |
| Délka stranice | 145 mm |
| Hmotnost | 23 g |
| Cat.zatmavení | 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle) |
| Zrcadlová úprava | Ne |
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ne |








