MARIO ROSSI MS02-191
MARIO ROSSI MS02-191
1 190 Kč
(47,90 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Kov |
| Pohlaví | Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 61 mm |
| Rozměr nosníku | 14 mm |
| Délka stranice | 143 mm |
| Hmotnost | 20 g |
| Cat.zatmavení | 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle) |
| Zrcadlová úprava | Ne |
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ano |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |


















