MARIO ROSSI MS02-189
Design inspirovaný leteckým stylem (aviator), který je oblíbený pro svůj moderní a elegantní vzhled, se jen lehce odlišuje hranatějším tvarem. Rám vyrobený z kovového materiálu dodává sofistikovaný vzhled. Stranice mají jemné designové linie a pohodlné plastové koncovky. Tmavé čočky nejen chrání oči před UV zářením, ale také filtují polarizované (odražené) světlo. Tento druh brýlí je populární pro každodenní nošení i jako módní doplněk.
Brýle umožňují zábrus korekčních dioptrických brýlových čoček.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Kov |
| Pohlaví | Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 60 mm |
| Rozměr nosníku | 13 mm |
| Délka stranice | 143 mm |
| Hmotnost | 20 g |
| Cat.zatmavení | 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle) |
| Zrcadlová úprava | Ne |
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ano |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |










