Nike NI DV2153
Nike NI DV2153
Běžná cena 2 490 Kč.
Ušetříte
8 %(200 Kč).
2 290 Kč
(92,20 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Plast |
| Pohlaví | Dámské, Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 62 mm |
| Rozměr nosníku | 14 mm |
| Délka stranice | 130 mm |
| Hmotnost | 23 g |
| Cat.zatmavení | 2 (středně tmavé 75%), 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle) |
| Zrcadlová úprava |
Ano,
|
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ne |


