SAHHARA SA067
Sluneční brýle SAHHARA s moderním nádechem Aviator (pilotky) - elegantně sportovní design. Lehký kovový rám a stranice. Decentním logo na boku, v rohu čočky a na koncovkách. Polarizované čočky, UV-400 ochrana (100% UV ochrana)
Jsou vhodné jak pro každodenní nošení, tak i pro řízení nebo outdoorové aktivity díky polarizovaným čočkám, které redukují odlesky a zlepšují viditelnost.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Kov |
| Pohlaví | Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 62 mm |
| Rozměr nosníku | 15 mm |
| Délka stranice | 140 mm |
| Hmotnost | 23 g |
| Cat.zatmavení | 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle) |
| Zrcadlová úprava | Ne |
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ano |
| Cenová kategorie | Kompromis ** |












