SAHHARA SA044
Sluneční brýle SAHHARA mají atraktivní a stylový vzhled. Jsou vyrobeny z lehkého a odolného plastu TR90. Na stranici je umístěn decentní kovový detail, který dodává brýlím elegantní vzhled. Polarizované čočky s ochranou UV-400 zajišťují snížení oslnění a lepší viditelnost.
Celkově jde o stylové a univerzální sluneční brýle vhodné na běžné nošení i sportovní aktivity.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Plast |
| Pohlaví | Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 62 mm |
| Rozměr nosníku | 14 mm |
| Délka stranice | 140 mm, Flex odpružení |
| Hmotnost | 23 g |
| Cat.zatmavení | 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle) |
| Zrcadlová úprava | Ne |
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ano |
| Cenová kategorie | Kompromis ** |










