O´NEILL ONS 9013 2.0 c.002P
O´NEILL ONS 9013 2.0 c.002P
1 890 Kč
(76,10 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Kov, Ušlechtilá ocel |
| Pohlaví | Dámské, Pánské, Junior |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 52 mm |
| Rozměr nosníku | 19 mm |
| Délka stranice | 145 mm |
| Hmotnost | 30 g |
| Antireflex | ano, Zadní |
| Cat.zatmavení | 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle) |
| Zrcadlová úprava |
Ano,
|
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ano |
| Cenová kategorie | Značková kvalita bez kompromisů **** |












