UVEX LGL 39
Sluneční brýle UVEX LGL 39 představují stylový mix klasického designu a moderních materiálů. Celkově působí brýle velmi lehce a odolně, což je pro značku uvex typické.
Přední část je vyrobena z čirého plastu a dodává brýlím lehký a moderní vzhled. Tvar očnic je klasický, mírně hranatý, který sluší většině typů obličejů.
Stranice v lesklé černé barvě vytváří zajímavý kontrast. Na vnější straně stranic je nepřehlédnutelné bílé logo značky uvex.
Brýle jsou osazeny skly typu Mirror Smoke Degrade. Vnější strana má jemný zrcadlový odlesk, který nejen dobře vypadá, ale také lépe odráží infračervené záření. Skla jsou v horní části tmavší a směrem dolů postupně světlají. To je ideální například pro řízení nebo chůzi, kdy potřebujete mít tmavší výhled na oblohu, ale jasnější pohled pod nohy nebo na palubní desku. Samozřejmostí je 100% ochrana před UVA, UVB a UVC zářením (technologie uvex UV protection).
Tyto brýle jsou ideální volbou pro někoho, kdo hledá univerzální doplněk, který nepůsobí příliš robustně, ale díky zrcadlovým sklům a čirému rámu zaujme.
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Plast |
| Pohlaví | Dámské, Pánské, Junior |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 56 mm |
| Rozměr nosníku | 17 mm |
| Délka stranice | 140 mm |
| Hmotnost | 31 g |
| Cat.zatmavení | 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle) |
| Zrcadlová úprava |
|
| UV filtr | Ano, 400 (UVA, UVB, UVC) |
| Polarizace | Ne |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |










