SUPERDRY SDS RUNNERX
SUPERDRY SDS RUNNERX
1 790 Kč
(72,10 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Plast, Polykarbonát |
| Pohlaví | Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 56 mm |
| Rozměr nosníku | 19 mm |
| Délka stranice | 138 mm |
| Hmotnost | 23 g |
| Cat.zatmavení | 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle) |
| Zrcadlová úprava |
Ano,
|
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ano |
| Cenová kategorie | Značková kvalita bez kompromisů **** |
