Red Bull SPECT Frame ATO-RX
Red Bull Spect Eyewear - ELF Gamechanger Guardian
- Jednoduché, tenké a kvalitní.
- Minimalistický a decentně elegantní design.
- Lichotí zvláště úzkým tvarům obličeje.
Změna pravidel hry
- Herní brýle Red Bull SPECT Eyewear vás ochrání před modrým světlem a zbystří vaše vnímání před obrazovkou.
- Vyvinuto ve spolupráci s hráči a výrobcem prémiových skel MPO.
- Příští hra přinese změnu, která vás posune na vyšší úroveň.

Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Pohlaví | Dámské, Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 52 mm |
| Rozměr nosníku | 17 mm |
| Délka stranice | 145 mm |
| Hmotnost | 22 g, (včetně skel) |
| Typ čočky | Čirá s modrým filtrem, Bez korekce (bez Dpt) |
| Antireflex | ano, zeleno fialový |
| Cenová kategorie | Značková kvalita bez kompromisů **** |

Brýle na PC
Brýlová čočka s antireflexní vrstvou chránící před negativními vlivy modré složky LED světla.


