Porsche Design P8928
Porsche Design P8928
Nová ikona: sluneční brýle Porsche Design P' 8928 mají design, který je ještě mužnější a nápadnější než legendární P'8478 – první sluneční brýle s výměnnými skly. Moderní hranatá letecká forma dostává úspěšnou 40 let starou klasiku do tvaru pro nové desetiletí. Tyto sluneční brýle, vyrobené ze 100% ultra lehkého titanu a vyrobené v Japonsku, nabízejí výjimečné pohodlí, a to i přes svou impozantní velikost. Výrazný rychloupínací mechanismus pro výměnu čoček zdůrazňuje odvážný designový jazyk – nejdokonaleji ztělesněný v barevném provedení D (černo-zlatá s čočkami v přechodové šedé, extra čočky v olivově stříbrném zrcadle). Tři další barevné varianty: A (tmavá zbraň / 1. zelená polarizovaná XTR, 2. gradientní šedá), B (zlatá / 1. gradient hnědá, 2. šedomodrá) a C (palladium / 1. světle modrá zrcadlová, 2. šedá modrá) jsou jemnější, ale stejně stylové. Barvy rámu dle dostupnosti. DETAILY: Sluneční brýle s výměnnými skly. Moderní hranatý design letce. 100% ultralehký titanový rám. Dostupné ve čtyřech barevných provedeních.
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Ušlechtilá ocel |
| Pohlaví | Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 67 mm |
| Rozměr nosníku | 10 mm |
| Délka stranice | 140 mm |
| Hmotnost | 30 g |
| Antireflex | ano, Zadní AR (7 vrstev) |
| Cat.zatmavení | 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle), 0 - 3, Gradál, (dle varianty) |
| Zrcadlová úprava |
Ano,
|
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ne |
| Cenová kategorie | Značková kvalita TOP Produkt ***** |






