Porsche Design P8665
Porsche Design P8665
od
9 490 Kč
(381,80 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Titan |
| Pohlaví | Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Rozměr nosníku | 14 mm |
| Délka stranice | 145 mm |
| Hmotnost | 28 g |
| Antireflex | ano, Zadní (kromě var. modrá) |
| Cat.zatmavení | 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle) |
| Zrcadlová úprava |
Ano,
|
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ano, (pouze var. černá, zlatá) |


