Porsche Design P8228
Porsche Design P8228
9 990 Kč
(401,90 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Titan, Plast |
| Pohlaví | Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 56 mm |
| Rozměr nosníku | 14 mm |
| Délka stranice | 140 mm, Flex odpružení |
| Hmotnost | 20 g |
| Cenová kategorie | Značková kvalita bez kompromisů **** |



















