HIS HPS38106-2
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Plast |
| Pohlaví | Dámské, Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 54 mm |
| Rozměr nosníku | 19 mm |
| Délka stranice | 143 mm |
| Hmotnost | 33 g |
| Cat.zatmavení | 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle) |
| Zrcadlová úprava |
Ano,
|
| UV filtr | Ano, 400 (UVA, UVB, UVC) |
| Polarizace | Ano |
| Dioptrická vložka | Ne |




