BALDININI 18KT BLD2441
Sluneční brýle s elegantním designem vhodným pro dámy i pány s užším obličejem. Téměř kulatý rámeček je zlaté barvy, což dodává brýlím luxusní a sofistikovaný vzhled. Stranice jsou tenké a jemné, také ve zlaté barvě, s minimalistickým stylem a s nevýrazným logem značky na horní straně a na koncovkách. Nosníky jsou nastavitelné pro větší pohodlí při nošení. Tyto brýle by mohly být vhodné pro formální i neformální příležitosti a osloví ty, kdo hledají stylový doplněk s dotekem luxusu.
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Kov, Pozlaceno, 18 Karát |
| Pohlaví | Dámské, Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 56 mm |
| Rozměr nosníku | 16 mm |
| Délka stranice | 140 mm |
| Hmotnost | 34 g |
| Cat.zatmavení | 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle) |
| Zrcadlová úprava | Ne |
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ne |
| Cenová kategorie | Značková kvalita bez kompromisů **** |










