V.DESIGN VD-6113 Daniel
V. DESIGN – značková obruba s důrazem na estetiku a moderní design.
Zaoblený/oválný tvar očnic je nadčasový a univerzální vzhled, který sluší mnoha typům obličejů. Přední rám brýlí je vyroben z Titanu, což je velmi lehký, pevný a hypoalergenní materiál, ideální pro celodenní nošení. Desighové části rámu a stranic jsou z vysoce kvalitního acetátu. Všechny detaily jsou nejen módní, ale i technicky velmi propracované Přesvědčivý pocit spolehlivosti získáte už z pohybu odpružených pantů stranic.
Brýlová obruba kombinuje kontrastní a transparentní barvy, které harmonizují od přední části až po koncovky a vytvářejí stylový, výrazný, hravý dojem.
Celkově se jedná o unisex brýle, vhodné pro muže i ženy. Skvělá volba pro ty, kteří chtějí upoutat výrazným, moderním a neotřelým vzhledem.
Brýle se hodí spíše pro menší nebo užší obličeje a svým tvarem jsou velmi praktické i pro vysoké dioptrické korekce.
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast |
| Pohlaví | Dámské, Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 49 mm |
| Rozměr nosníku | 19 mm |
| Délka stranice | 150 mm, Flex odpružení |
| Hmotnost | 23 g |
| Cenová kategorie | Značková kvalita bez kompromisů **** |















