Luca Martelli LM2160 - Barva: Černá/Červená
Luca Martelli LM2160 - Barva: Černá/Červená
2 490 Kč
(100,50 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast |
| Pohlaví | Dámské, Pánské, Junior |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 52 mm |
| Rozměr nosníku | 20 mm |
| Délka stranice | 145 mm, Flex odpružení |
| Hmotnost | 20 g |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |


















