Luca Martelli LM 1208 - Barva: Zelená
Luca Martelli LM 1208 - Barva: Zelená
2 490 Kč
(100,50 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Pohlaví | Dámské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 55 mm |
| Rozměr nosníku | 17 mm |
| Délka stranice | 140 mm, Flex odpružení |
| Hmotnost | 26 g |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |










