Luca Martelli LM 1203 - Barva: Modrá
Luca Martelli LM 1203 - Barva: Modrá
2 490 Kč
(100,40 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Kov, Plast |
| Pohlaví | Dámské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 53 mm |
| Rozměr nosníku | 16 mm |
| Délka stranice | 140 mm, Flex odpružení |
| Hmotnost | 24 g |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |




















