Luca Martelli LM 1194 - Barva: Černá/Růžová
Luca Martelli LM 1194 - Barva: Černá/Růžová
2 390 Kč
(96,50 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Plast, Acetát |
| Pohlaví | Dámské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 56 mm |
| Rozměr nosníku | 17 mm |
| Délka stranice | 142 mm, Flex odpružení |
| Hmotnost | 27 g |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |








