HUMPHREY´S 581128 - Barva: Šedá
HUMPHREY´S 581128 - Barva: Šedá
Běžná cena 4 650 Kč.
Ušetříte
40 %(1 860 Kč).
2 790 Kč
(112,50 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Ušlechtilá ocel, Plast, (Handmade Acetate) |
| Pohlaví | Dámské, Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 53 mm |
| Rozměr nosníku | 17 mm |
| Délka stranice | 140 mm |
| Hmotnost | 21 g |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |






