Horsefeathers 3773 - Barva: Tmavě modrá
Horsefeathers 3773 - Barva: Tmavě modrá
2 790 Kč
(112,60 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Ušlechtilá ocel, Nickel free |
| Pohlaví | Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 57 mm |
| Rozměr nosníku | 17 mm |
| Délka stranice | 140 mm |
| Hmotnost | 23 g |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |






