Horsefeathers 3303 - Barva: Černá/Červená
Horsefeathers 3303 - Barva: Černá/Červená
2 690 Kč
(108,40 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Kov, Ušlechtilá ocel, Nickel free, Plast |
| Pohlaví | Dámské, Pánské, Junior |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 53 mm |
| Rozměr nosníku | 17 mm |
| Délka stranice | 135 mm, Flex odpružení |
| Hmotnost | 19 g |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |












