Horsefeathers 3291 - Barva: Černá/Bílá
Horsefeathers 3291 - Barva: Černá/Bílá
2 790 Kč
(112,40 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Kov, Nickel free, Plast |
| Pohlaví | Dámské, Pánské, Junior |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 49 mm |
| Rozměr nosníku | 19 mm |
| Délka stranice | 145 mm |
| Hmotnost | 19 g |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |











