Horsefeathers 3274
Horsefeathers 3274
2 790 Kč
(112,40 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Acetát |
| Pohlaví | Dámské, Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 53 mm |
| Rozměr nosníku | 17 mm |
| Délka stranice | 140 mm, Flex odpružení |
| Hmotnost | 23 g |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |
















