HANNAH clip-on 6715 - Barva: Černá/Červená
HANNAH clip-on 6715 - Barva: Černá/Červená
3 690 Kč
(148,40 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Plast, Acetát |
| Pohlaví | Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 56 mm |
| Rozměr nosníku | 17 mm |
| Délka stranice | 146 mm |
| Hmotnost | 22 g |
| Cat.zatmavení | 1 (lehké zabarvení), 3 (tmavé 85% - běžné slun. brýle), (dle obrázku) |
| Zrcadlová úprava | Ne |
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ano |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |





















