Finesse FI 045 - Barva: Žluto-Zelená
Finesse FI 045 - Barva: Žluto-Zelená
1 890 Kč
(76,30 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Pohlaví | Dámské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 49 mm |
| Rozměr nosníku | 20 mm |
| Délka stranice | 140 mm, Flex odpružení |
| Hmotnost | 31 g |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |


















