EXCCES EX643 - Barva: Černá
EXCCES EX643 - Barva: Černá
1 599 Kč
(64,40 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Kov, Plast |
| Pohlaví | Pánské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 60 mm |
| Rozměr nosníku | 13 mm |
| Délka stranice | 140 mm |
| Hmotnost | 25 g |
| Cat.zatmavení | 0 - 3, Gradál |
| Zrcadlová úprava | Ne |
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ano |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |








