EXCCES EX638 - Barva: Černá/Šedá
EXCCES EX638 - Barva: Černá/Šedá
1 599 Kč
(64,60 €)
Parametry
| Barva |
|
|---|---|
| Barva zatmavení |
|
| Materiál | Kov, Plast |
| Pohlaví | Dámské |
| Typ očnice | Celoobruba |
| Přibližný tvar |
|
| Šířka očnice | 61 mm |
| Rozměr nosníku | 17 mm |
| Délka stranice | 145 mm |
| Hmotnost | 29 g |
| Cat.zatmavení | 2 - 3, Gradál |
| Zrcadlová úprava | Ne |
| UV filtr | Ano |
| Polarizace | Ano |
| Cenová kategorie | Značková kvalita *** |






